What lies within us

Hello there! / Witajcie!

Today I’m sharing yet another mixed media project with you. An altered chopping board like this one, with an uplifting quote by Tim Holtz will surely make a nice addition to any kitchen decor. I’ve decided to use “Northern Lights” fantasy rust pastes against the black background in order to colour my project.

Dzisiaj przybywam do Was z kolejnym mediowym projektem. Tak zalterowana deska do krojenia, zawierająca podnoszący na duchu cytat od Tima Holtza z pewnością będzie miłym dodatkiem do wystroju każdej kuchni. W celu pokolorowania mojego projektu, zdecydowałam się popracować z pastami do tworzenia efektu rdzy “Northern Lights” na czarnym tle.

It turned out slightly more monochromatic than intended, but I’m happy with the results anyway. Composition is clean and harmonious and includes a tea spoon from my kitchen drawer, Mitform metal castings and egoCraft chipboards from the “Tick Tock” collection.

Wyszło troszkę bardziej monochromatycznie niż to sobie zaplanowałam, ale i tak jestem zadowolona z efektu. Kompozycja jest czysta i harmonijna i zawiera: łyżeczkę z szuflady kuchennej, metalowe odlewy Mitform i tekturki egoCraft z kolekcji “Tick – Tock”.

For links to chipboards I’ve used in this project please visit egoCraft.pl blog.

Linki do wykorzystanych w projekcie tekturek znajdziecie na blogu egoCraft.pl.

I’m joining in the fun at:

Thanks for stopping by!

Dziękuję za odwiedziny!

You may also like

11 Comments

  1. Thankyou so much for joining the challenge at CVC – good luck and hope to see you again! Teresa (DT) xx

  2. Ależ rewelacyjne! Piękna kompozycja, a do tego ta faktura robi super wrażenie! Świetna, bardzo oryginalna praca 🙂 Dziękujemy za udział w wyzwaniu Świata Pasji 🙂

  3. Zakochałam się w tej pracy jest świetna 😍 dziękuję za udział w wyzwaniu Świat Pasji GT ZPasjiPati

  4. Świetny efekt, świetna praca i rewelacyjna faktura! Chciałabym taką dechę posiadać u siebie w kuchni 😀 Normalnie napatrzeć się nie mogę!
    Dziękuję za udział w wyzwaniu sklepu Świat Pasji, pozdrawiam i życzę powodzenia – Kamila

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *