Postcard from Saint Tropez

Hi everybody! / Witajcie!

Perhaps the title of my today’s post isn’t the most creative of all considering that I used products from Prima’s new “St. Tropez” collection to make this maritime card. However there is a reason behind everything and in this case I simply wished to revisit a wonderful time I had in this fabulous town. Who doesn’t feel the same way from time to time? Right?

Prawdopodobnie tytuł mojego dzisiejszego postu nie jest zbyt twórczy, biorąc pod uwagę fakt, że do zrobienia tej morskiej karteczki użyłam produktów z najnowszej kolekcji Prima Marketing o nazwie “St. Tropez”. Ale ponieważ nic nie dzieje się bez przyczyny, powodem dla którego sięgnęłam po tą kolekcje, była chęć odświeżenia wspomnień z tego cudownego miasteczka. 

When I looked at those papers I had a thousand ideas about how to use them and this is what I like the most about card making and crafting in general.

Jedno spojrzenie na papiery wystarczyło, żeby pojawiło się tysiąc pomysłów na to, w jaki sposób je wykorzystać i to jest właśnie to, co lubię najbardziej w cardmakingu i rękodziele.

Of course the final aesthetic impression is important to me, but not as important, as the journey to all of those places where only your imagination can take you during the crafting process.

Oczywiście końcowe wrażenie estetyczne projektu jest dla mnie ważne, jednak ważniejsza jest podróż do tych wszystkich miejsc, w które zabiera nas wyobraźnia podczas procesu twórczego. 

Getting back to my project: I used a little bit of gauze, some dried roots, beads, twine, metal embellishments, shell, flowers and crystals from the collection and a few tiny, little flowers from 49 and Market.

Wracając do karteczki: użyłam troszkę gazy, suszonych korzeni, sznurka, koralików, ozdób metalowych, muszelki, a także kwiatów i kryształków z kolekcji “St. Tropez” oraz malutkich kwiatków od 49 and Market.

There are more marine themed projects still to come, so I hope you’ll enjoy them all.

Przyznaję, że zamierzam stworzyć więcej prac o morskiej tematyce, która jest mi bardzo bliska i mam nadzieję, że bedą cieszyły się Waszym entuzjazmem.

     Kartka weźmie udział w wyzwaniu:

Thank you for stopping by!

Dziękuję serdecznie za odwiedziny! 

You may also like

4 Comments

  1. Tematyka morska,calkiem przyjemna,wakacyjna kompozycja no i ta muszla a nawet dwie.Milo sie na to patrzy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *