Rose Gold – mixed media altered vase

Hi everyone! / Witajcie!

Today I am over at egoCraft.pl sharing an altered vase I have made using versatile chipboard frames from the “Sea Stories” collection.

Dzisiaj na blogu egoCraft.pl prezentuję alterowany wazon, do ozdobienia którego użyłam uniwersalnych ramek z kolekcji “Sea Stories”.

Altering objects is a great alternative for those, who like myself, love to play with the media, but do not have enough room at home to display or store their canvases.

Ozdabianie przedmiotów to świetna alternatywa dla tych, którzy tak jak ja lubią pobawić się mediami, a jednocześnie nie mają w domu zbyt wiele miejsca na eksponowanie, czy przechowywanie płócien. 

Fortunately all the altered boxes, vases and flasks can work well as gifts and their additional advantage is that unlike chocolates they have no calories…

Na szczęście wszelkie pudełeczka, szkatułki, wazoniki i flaszeczki świetnie sprawdzają się w roli prezentów, a ich dodatkową zaletą jest to, że w przeciwieństwie do czekoladek nie maja kalorii… 

To add some colour to my vase I used Prima waxes in two colours and highlighted some areas with metallic paints in matching shades.

Do pokolorowania wazonu użyłam wosków Primy w dwóch kolorach, a następnie rozświetliłam niektóre miejsca metalicznymi farbami Primy w podobnych odcieniach.

Thank you for stopping by!

Dziękuję za odwiedziny!

You may also like

30 Comments

  1. praca wymagająca dużej cierpliwości której Ci nie zabrakło..za to mi zabrakło tchu..wooow..jest piękna!!!!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *